būvniecības pakalpojumi

Celtniecības darbi

Piedāvājam veikt vispārceltnieciskos darbus, sākot no pamatu izbūves līdz atslēgai. Veicam darbus dažāda tipa objektos, privātmājas, ražošanas objekti, industriālie objekti, lauksaimniecības objekti.

Grīdu betonēšana

SIA “AJ Prospect” piedāvā industriālo betona grīdu betonēšanu. Veicam grīdu statiskās un dinamiskās slodzes aprēķinus, betonēšanas darbos izmantojam transportbetonu, to slīpēšanas procesā apstrādājot ar nepieciešamajiem līdzekļiem, nodrošinot grīdas ilgmūžību un atbilstību plānotajam lietošanas mērķim. Grīdas stiegrojam ar armatūras stiegrām. Piedāvājam ieklāt arī epoksīda seguma pārklājumus, dekoratīvus publiskās lietošanas telpās, kā arī specializētus pārklājumus industriāliem objektiem.

PVC angāru būvniecība

Piedāvājam PVC tenta angāru būvniecību no vadošā šāda tipa konstrukciju ražotāja Eiropā RICHEL GROUP. Piedāvājumā ir dažādu platumu modeļi. Angāru būvniecībai nav nepieciešami speciāli izbūvēti pamati un tos iespējams montēt uz augsnes, asfalta, betona un citiem segumiem. Tenta angāru konstrukcijas veidotas no cinkota tērauda ovāla profila caurulēm vai kopnēm. Angāru vēlamā noturība pret sniega un vēja slodzēm tiek sasniegta izvēloties reģionam atbilstošu arku soli, kas ļauj sasniegt līdz pat 319 kg/m2 lielu sniega slodžu noturību. Pārklājumam tiek izmantots augstākās kvalitātes PVC audums. Mūsu piedāvātos pvc angārus iespējams siltināt, telpā radot patīkamu mikroklimatu. Standarta komplektācijā angāri tiek piedāvāti tuneļveida – ar vaļējiem galiem, taču tos iespējams aprīkot ar visdažādākajām papildiespējām, tajā skaitā, gala sienām.

4.2/5 - (21 votes)